Koszty dostawy

 

D A R M O W A  D O S T A W A  PŁACISZ JEDYNIE CENĘ ZA ZAMÓWIONE PRZEZ CIEBIE PRODUKTY.

P R Z Y  P R Z E D P Ł A C I E  N A  K O N T O  !

 

 

P R Z Y  Z A K U P A C H

P O W Y Ż E J  99 ZŁ

 

GRATIS PRZESYŁKA

PACZKOMATEM   

 

 

P R Z Y   Z A K U P A C H

P O W Y Ż E J 160 ZŁ

 

DARMOWA DOSTAWA

K U R I E R E M

 

 


 

 

Rozmiar skrytki

Maksymalne wymiary

Koszt

 

Rozmiar A

8 x 38 x 64 cm

9,00

 

Rozmiar B

19 x 38 x 64 cm

9,00

 

Rozmiar C

41 x 38 x 64 cm

10,50

 

ODBIÓR W PACZKOMATACH Sprawdź paczkomat w swoim mieście >

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, stworzonych do bezkolejkowego odbioru i nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, nawet w niedziele i święta !

Wystarczy, że podczas zakupów internetowych wybierzesz paczkomaty  InPost jako opcję dostawy, podasz swój adres e-mail i numer telefonu komórkowego, a potem wskażesz swój najwygodniejszy Paczkomat.

Poczekaj na wiadomość SMS i e-mail z informacją o dostarczeniu paczki i 6-cyfrowym kodem odbioru. Przy Paczkomacie podaj tylko swój numer telefonu komórkowego oraz kod odbioru. Paczkomat automatycznie otworzy drzwiczki skrytki z Twoją paczką. Paczka czeka w Paczkomacie na odbiór przez 3 dni kalendarzowe !

Paczka może mieć trzy wymiary: mały A, średni B oraz duży C. Tylko paczki o określonym z góry wymiarze mogą zostać dostarczone do Punktu Odbioru. Maksymalne wymiary paczek podane są w tabeli powyżej a ich waga nie może przekroczyć 25 kilogramów wraz z opakowaniem.

 

 

WYSYŁKA FIRMĄ KURIERSKĄ

 

KURIER PO PRZEDPŁACIE  15 ZŁ  PACZKA DO 30 KG

KURIER ZA POBRANIEM  18 ZŁ PACZKA DO 30 KG

Aby zakupione przez Ciebie towary były maksymalnie bezpieczne w czasie dostawy, korzystamy tylko z usług uznanych firm kurierskich. Współpraca taka dla Ciebie absolutna gwarancja ekspresowej i bezpiecznej dostawy.

Gdy kurier dostarczy Ci przesyłkę sprawdź od razu stan opakowania towaru oraz taśmy i plomby zabezpieczające. Jeżeli żadne z nich nie budzą Twoich zastrzeżeń podpisz list przewozowy i zapłać za przesyłkę (jeśli zdecydowałeś się na wysyłkę za pobraniem).
 

 • Po wysłaniu zamówienia z magazynu Klient otrzymuje powiadomienie e-mail z podanym numerem listu przewozowego dzięki któremu może śledzić przesyłkę.
 • Kurier podejmuje dwie bezpłatne próby doręczenia Twojego zamówienia. Pierwsza próba doręczenia ma miejsce następnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia z magazynu.
 • Przesyłki kurierskie są dostarczane w godzinach 8:00 - 17:00 w dni robocze. Przed doręczeniem kurier zwyczajowo kontaktuje się z odbiorcą telefonicznie lecz nie ma takiego obowiązku !
 • Dostawa o określonych godzinach, powiadomienie telefoniczne, dostawa w sobotę jest możliwa na wyraźne życzenie Klienta za dodatkową opłatą.   
 • Jeśli kurier nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem a będzie miał dostęp do skrzynki pocztowej - zostawi awizo.
 • W przypadku niedoręczenia zamówienia, zostanie ono zwrócone do naszego magazynu.


WYSYŁKA POCZTĄ POLSKĄ

 • Po wysłaniu zamówienia z magazynu Klient otrzymuje powiadomienie e-mail z podanym numerem listu przewozowego dzięki któremu może śledzić paczkę.
 • Listonosz podejmie jedną próbę doręczenia zamówienia.  
 • Jeśli nie zastanie odbiorcy zamówienia pod wskazanym adresem, zostawi awizo z informacją o próbie doręczenia zamówienia.
 • Zamówienie na poczcie czeka na odbiór przez 14 dni.
 • W przypadku niedoręczenia zamówienia, zostanie ono zwrócone do magazynu.
 • Aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie: http://sledzenie.poczta-polska.pl.


Z uwagi na dbałość o najwyższą jakość, zamówione artykuły spożywcze chłodzone wysyłamy od poniedziałku do czwartku ! 


ODBIÓR OSOBISTY TOWARU Z MAGZYNU 

Osobisty odbiór towarów to bardzo wygodna forma dostawy. Co najistotniejsze, ponosisz dużo niższe koszty dostawy towarów, aniżeli w przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej.

Odbiór możliwy w godzinach 11:00 - 17:00, od poniedziałku do niedzieli. Po umówieniu się możliwe są inne dogodne godziny odbioru.

Uwaga! Odbiór osobisy możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się.

ADRES ODBIORU

Stokortki 3
05 126 Nieporęt.